Kontakt oss

Kontakt oss for en uforpliktende samtale vedrørende ditt transportoppdrag.

Tel: 51 40 90 00
Bestilling: booking@omdaltransport.no
Fakturafakturamottak@omdaltransport.no

Vi kan også motta EHF-Faktura.

Adresse:
Omdal Transport AS
Gamleveien 323
4463 Ualand

Org.nr.: 914 720 567

SEND FORESPØRSEL

Administrasjon

Jarle Omdal

Daglig Leder

51 40 90 04 / 901 10 231

jarle@omdaltransport.no

Jostein Omdal

Styreleder

51 40 90 05 / 901 32 020

jostein@omdaltransport.no

Arnstein Mæland

Befrakter. Rogaland til østlandet, og lokaldistribusjon.

51 40 90 07 / 901 10 224

arnstein@omdaltransport.no

Joakim Petersen

Befrakter. Østlandet til Rogaland.

51 40 90 06 / 901 102 13

joakim@omdaltransport.no

Reidar Aamodt

Regnskap/Lønn

51 40 90 03 / 901 10 233

reidar@omdaltransport.no

Lise Aamodt

Kontormedarbeider

51 40 90 02 / 977 44 448

lise@omdaltransport.no

Lotte Ollestad

Kontormedarbeider

51 40 90 08 / 48 21 60 28

lotte@omdaltransport.no

Sjåfører

Arne Norås

Sjåfør

901 10 230

Tommy Stenberg

Sjåfør

901 10 274

Marius Hegglund

Sjåfør

901 10 242

Kristoffer Kjeldsen

Sjåfør

47 37 76 57

Kim Gursli

Sjåfør

901 10 257

Arne O Horntvedt

Sjåfør

90 11 50 81

Geir Tore Skailand

Sjåfør

90 11 97 62

Jan Arvid Gram

Sjåfør

901 10 249

Michael Steen

Sjåfør

901 10 253

Frank Egeli

Sjåfør

901 10 279

Ove Lind

Sjåfør

911 29 991

Rolf Georg Kvamsø

Sjåfør

414 49 302

Jan Sigurd Schjøll

Sjåfør

90 11 50 80

Thomas Jensenius

Sjåfør

406 45 628

Jan Erik Løvdahl

Sjåfør

414 89 098

Tore Tjessem

Sjåfør

901 102 69

Per Espen Holtan

Sjåfør

977 89 853

Kim Mysing

Sjåfør

941 64 968

Jan Martin Nordrum

Sjåfør

401 47 141

Verksted

Ole Roger Hippe

Verktsted/mekaniker

90 13 34 50

hippe@omdaltransport.no

Avdeling Øst

Robert Stenberg

Terminalsjef

901 10 216

Thor-Arne Hansen

Terminalarbeider

48 13 22 62

Terje Hansen

Terminalarbeider

47 31 98 81

Ola Rakkestad

Sjåfør

916 53 972

Olav Sæthre

Sjåfør

950 26 189

Hans Harald Øen

Sjåfør

916 53 971

Jonny Jyhne Kvelland

Sjåfør

916 53 970

Magne Herrmannsfeldt

Terminalarbeider

400 69 731

Jan Aage Treffen

Sjåfør

953 05 025