Kontakt oss

Kontakt oss for en uforpliktende samtale vedrørende ditt transportoppdrag.

Tel: 51 40 90 00
Bestilling: booking@omdaltransport.no
Faktura: 202106297016143@voucher.24sevenoffice.com

Vi kan også motta EHF-Faktura.

Adresse:
Omdal Transport AS
Gamleveien 323
4463 Ualand

Org.nr.: 914 720 567

    SEND FORESPØRSEL

    Administrasjon

    Jarle Omdal

    Daglig Leder

    51 40 90 04 / 901 10 231

    jarle@omdaltransport.no

    Jostein Omdal

    Styreleder

    51 40 90 05 / 901 32 020

    jostein@omdaltransport.no

    Arnstein Mæland

    Befrakter. Rogaland til østlandet, og lokaldistribusjon.

    51 40 90 07 / 901 10 224

    arnstein@omdaltransport.no

    Joakim Petersen

    Befrakter. Østlandet til Rogaland.

    51 40 90 06 / 901 102 13

    joakim@omdaltransport.no

    Reidar Aamodt

    Regnskap/Lønn

    51 40 90 03 / 901 10 233

    reidar@omdaltransport.no

    Lise Aamodt

    Kontormedarbeider

    51 40 90 02 / 977 44 448

    lise@omdaltransport.no

    Lotte Ollestad

    Kontormedarbeider

    51 40 90 08 / 48 21 60 28

    lotte@omdaltransport.no

    Sofie Therese Svanes Sæstad

    Kontormedarbeider

    51 40 90 08 / 41 46 67 43

    sofie@omdaltransport.no

    Sjåfører

    Arne Norås

    Sjåfør

    901 10 230

    Tommy Stenberg

    Sjåfør

    901 10 274

    Marius Hegglund

    Sjåfør

    901 10 242

    Kristoffer Kjeldsen

    Sjåfør

    47 37 76 57

    Kim Gursli

    Sjåfør

    901 10 257

    Arne O Horntvedt

    Sjåfør

    90 11 50 81

    Jan Arvid Gram

    Sjåfør

    901 10 249

    Michael Steen

    Sjåfør

    901 10 253

    Frank Egeli

    Sjåfør

    901 10 279

    Ove Lind

    Sjåfør

    911 29 991

    Rolf Georg Kvamsø

    Sjåfør

    414 49 302

    Jan Sigurd Schjøll

    Sjåfør

    90 11 50 80

    Thomas Jensenius

    Sjåfør

    406 45 628

    Tore Tjessem

    Sjåfør

    901 102 69

    Jan Martin Nordrum

    Sjåfør

    401 47 141

    Kim Mysing

    Sjåfør

    941 64 968

    Tom Andre Austdal

    Sjåfør

    918 03 455

    Arild Merkesdal

    Sjåfør

    940 97 983

    Ketil Aune

    Sjåfør

    418 54 678

    Marthe Nilsen

    Sjåfør

    913 07 177

    Verksted

    Ole Roger Hippe

    Verksted/mekaniker

    90 13 34 50

    hippe@omdaltransport.no

    Avdeling Øst

    Robert Stenberg

    Terminalsjef

    901 10 216

    Magne Herrmannsfeldt

    Terminalarbeider

    400 69 731

    Thor-Arne Hansen

    Terminalarbeider

    48 13 22 62

    Terje Hansen

    Terminalarbeider

    47 31 98 81

    Ola Rakkestad

    Sjåfør

    916 53 972

    Olav Sæthre

    Sjåfør

    950 26 189

    Hans Harald Øen

    Sjåfør

    916 53 971

    Jonny Jyhne Kvelland

    Sjåfør

    916 53 970

    Thomas Bjørn Sjåfjell

    Sjåfør

    40 86 03 93